Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 13:07:33

Народний артист України виступив перед засудженими Чернігівської області

15.01.2013   08:14Агенцiя

До Новорічних і Різдвяних свят засуджені, що відбувають покарання в установах Чернігівської області отримали можливість послухати пісні Василя Нечепи, який відвідав Менську виправну колонію № 91 та Чернігівську виправну колонію № 44.

Народний артист України виступив перед засудженими Чернігівської області

Народний артист України виступив перед засудженими Чернігівської області

Народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка не лише видатний кобзар та лірник, а й справжній зберігач споконвічних традицій українського народу.

Пан Василь багато подорожує, збирає і записує народні пісні, відновлює козацькі традиції, пропагує козацьке мистецтво у школах і навчальних закладах. І вперше він відвідав установи Державної пенітенціарної служби України. Народний артист оглянув бібіліотеки виправних установ, виступив в актових залах і поспілкувався із засудженими.

Не залишив без уваги гість і малюків Будинку дитини при Чернігівській виправній колонії. Кобзар виступив перед засудженими матерями і побавив малюків, які так і тягнулись до артиста.

Його дзвінкий голос у супроводі кобзи зачарував слухачів і налаштував їх на ліричний, різдвяний настрій.

"В першу чергу, ми вдячні нашому Гостю, що він погодився відвідати виправні колонії і поспілкуватись із засудженими, і сподіваємось, що пан Василь ще багато разів завітає до нас", - зазначив начальник управління Олександр Доробалюк.

Не кожен регіон нашої країни може похвалитись своїм кобзарем, співцем народних дум та пісень. Саме Василь Нечепа продовжує традиції славетних кобзарів Чернігівщини. Тож, його візит до засуджених має налаштувати їх на шлях виправлення, а оспівування Батьківщини розвинути почуття патріотизму.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.