Бібліотека Чернігівщини – серед кращих хабів цифрової освіти України у 2024 році
За результатами моніторингу проєкту «Здобуття цифрових навичок у бібліотеках – Хабах цифрової освіти», виконавчий офіс Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» спільно з партнерами з Програми розвитку ООН в Україні визначили кращі хаби цифрової освіти у 2024 році.
До 20 кращих увійшла Стрільницька сільська бібліотека-філія № 9 комунального закладу «Бахмацька публічна бібліотека» Бахмацької міської ради під керівництвом Ольги Дзюби.
Участь взяли майже 500 координаторів хабів цифрової освіти. Серед основних критеріїв оцінювання – кількість відгуків користувачів, які отримали послуги у хабі, асортимент послуг та відсоток охопленого населення району обслуговування.
Переможці отримають планшети для проведення занять з цифрової грамотності і надання цифрових послуг мешканцям своїх громад.
Окрім того, у листопаді цього року за результатами конкурсу «Історії успіху бібліотек – Хабів цифрової освіти» в межах проєкту «Здобуття цифрових навичок у бібліотеках – Хабах цифрової освіти», публічні бібліотеки Носівської (координаторка – Лілія Голінська) та Корюківської (координаторка – Юлія Мотчана) територіальних громад увійшли до числа 20 бібліотек-переможців. На конкурс надійшло понад 200 історій успіху людей, які поставили собі за мету освоїти ґаджети і змінили своє життя на краще. За плідну роботу хаби цифрової освіти отримали у подарунок планшети, які були вручені під час щорічної конференції ВГО «Українська бібліотечна асоціація».
Проєкт «Здобуття цифрових навичок у бібліотеках – Хабах цифрової освіти» реалізує ВГО Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні) у межах «Проєкту підтримки Дія», що реалізується за фінансування Швеції (Embassy of Sweden in Kyiv), та у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України.
Департамент культури і туризму, національностей та релігій
Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.