Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 00:42:46

Збірник "Розумовські зустрічі" виходить друком

04.01.2013   09:24Агенцiя

Побачив світ збірник матеріалів науково-практичної конференції "Розумовські зустрічі", підготовлений громадською організацією "Сіверський інститут регіональних досліджень".

До збірки включено тези та доповіді учасників конференції "Розумовські зустрічі", що відбулася в м. Чернігові 28 листопада 2012 року. Захід було спрямовано на роз'яснення серед громадськості низки питань адміністративної реформи та державного управління.

Тематично видання складається з трьох розділів, присвячених українському та світовому досвіду реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування; проблемам реформування адміністративно-територіального устрою в Україні; історії владних інституцій в Україні.

Книга призначенa для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, політологів, істориків, викладачів, аспірантів, студентів і всіх, хто цікавиться питаннями реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, українським та світовим досвідом функціонування державної служби, адміністративно-територіального устрою України, оптимізацією системи органів місцевого самоврядування та перспективами розвитку територіальних громад населених пунктів.

Матеріали друкуються в авторській редакції українською та російською мовами з незначними коректорськими правками.

Видання здійснено за фінансової підтримки з обласного бюджету на виконання обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012 - 2015 роки "Чернігівська громада".

Ознайомитися зі збірником матеріалів можна буде на сайті Сіверського інституту регіональних досліджень (http://www.siver.uct.ua/biblioteka.php).

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини