Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:45:48

Співають Сосницькі "Криниці"

03.01.2013   12:21Агенцiя

За декілька днів до Нового року в творчому житті Чернігівського обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв відбулася приємна подія – вийшла в світ збірка українських народних пісень «Співають Сосницькі Криниці».

Автором, що збирала, аранжувала та редагувала пісенний матеріал є заслужений працівник культури України, лауреат обласної премії ім. В.Полевика, художній керівник народного аматорського фольклорного колективу «Криниці» Сосницького районного Будинку культури Ганна Кузьменко.
 
Дане нотне видання розраховане на широке коло, як професійних так і аматорських колективів (ансамблі, хори) з народною манерою виконання. Збірник увібрав в себе пісенні твори, які переважно записані на Чернігівщині: це і календарно-обрядовий цикл пісень, жартівливі та обробки видатних композиторів України Анатолія Полевика, Олександра Стадника, Петра Процька та Василя Полевика.
 
Упорядником та редактором збірки є головний хормейстер Чернігівського обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Ольга Коцур.
 - Приємно те, що цей неоціненний пісенний матеріал колективу «Криниці» нарешті побачив світ і неповторний мелос пісень нашого краю буде використовуватися в творчих колективах нашої області та України.


Інформацію підготував: провідний методист з музичного жанру - Макєєв В.М

http://onmckim.com.ua/news/2013-01-02-755

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини