“Jazz-Куліса” на сцені філармонійного центру — осінній старт
5 жовтня 2024 року бенд “BissQuit” представив глядачам нову концертну програму в рамках творчого проєкту “Jazz-Куліса”.
У єдиному мистецькому просторі з глядачами — на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру — музиканти створили справжню джазову атмосферу, в якій імпровізація і своєрідність бачення відомих композицій переплелися з чуттєвістю і емоційністю виконання.
Основою проєкту “BissQuit” традиційно став сучасний джаз. Ольга Перепелиця (вокал), Володимир Балаба (труба, флюгельгорн), Олександр Годун (труба, флюгельгорн), Микита Гірня (саксофон), Євгеній Чередниченко (тромбон), Сергій Галамага (гітара), Олег Богуш (клавішні, керівник колективу), Сергій Гриценко (бас-гітара), Данило Корінь (барабани) у своїй програмі представили єдиний погляд на обличчя модерної джазової музики, яка чітко відображає новочасні мистецькі тенденції. У таких композиціях як “Let It Ride” проєкту Robert Glasper Experement, “Green & Gold” Ліанн Ла Хавас, “All Time Love” Джеффа Бредшоу чи “Binky” бенду “Snarky Puppy” музиканти “BissQuit” поділилися з глядачами широким спектром почувань — від смутку до розради і навіть втіхи.
Нова програма “BissQuit” стала складним, але й цікавим викликом для чернігівських поціновувачів джазу.


Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.