“NEW JAZZINKYIV BAND”: “Джазові історії для людей”
Якщо говорити про джаз в Україні, то слова “непересічний мистецький феномен” щодо проєкту “NEW JAZZINKYIV BAND” на чолі з Олексієм Коганом здається справедливим.
Справжня легенда вітчизняної джазової музики разом зі своїм колективом “NEW JAZZINKYIV BAND” 3 серпня 2024 року подарували чернігівським глядачам неповторний вечір джазу на сцені обласного філармонійного центру. Олексій Коган (бас), Артем Менделенко (саксофон), Олег Богуш (клавішні), Валерій Волков (ударні) розповіли “Джазові історії для людей” — програму, в якій поєдналися музика, щире спілкування і гарний настрій. Червоною ниткою через концертну програму проходила тема вдячності воїнам, які нині боронять Україну.

“Джазові історії для людей” — це класика джазу, це сучасний джаз, це особливе сприйняття музичного мистецтва. За кожним виконаним твором є своя жива історія, і почути її — особливо від Олексія Когана! — значить краще відчути джаз в собі. Тож програма “Джазові історії для людей” від “NEW JAZZINKYIV BAND” стала годиною єднання музикантів і публіки, годиною, коли нові історії вписувалася у велику українську джазову історію.
Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression