Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 18:40:17

Água Trio: вечір бразильського джазу

08.07.2024   15:18Агенцiя

Твори легендарних бразильських авторів і виконавців прозвучали 6 липня 2024 року у межах вечорів джазу у затишному дворику Чернігівського обласного філармонійного центру.

Представили їх чернігівському глядачеві музиканти Água Trio — гітарист-віртуоз Євген Баркалов, басист і композитор Костянтин Іоненко і один з кращих перкусіоністів України Андрій Чайка.


Бразильські джазові ритми полонили публіку. Água Trio представило дійсно гарячу суміш яскравої, мелодійної і, як зазначають музиканти, трохи меланхолійної музики.
Баден Павелл, Антоніу Карлуш Жобін, Жуан Жилберту, Марко Перейра... Кожне з цих імен — віха в історії сучасного бразильського джазу. Так, Жобін недарма вважається одним з найвпливовіших композиторів XX століття; Павелл поєднав у звуках своєї гітари свінг, босанову, латиноамериканський джаз, а коли говоримо про босанову, не можемо не згадати Жилберту.
Музика геніїв джазу у виконанні Água Trio склалася на сцені у дворику філармонійного центру у справді розкішний бразильський букет, піднесений вдячним глядачам.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини