Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 11:15:34

"Пріоритетні напрямки діяльності Національного банку України та підсумки роботи банківського сектору Чернігівської області за 11 місяців 2012 року"

25.12.2012   11:00Агенцiя

Засідання прес-клубу "Ділове слово" управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, що відбудеться у вівторок, 25 грудня об 11:00 у залі засідань за адресою: м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11.
Тема засідання прес-клубу - "Пріоритетні напрямки діяльності Національного банку України та підсумки роботи банківського сектору Чернігівської області за 11 місяців 2012 року".
Інформуватиме начальник управління Національного банку України в  Чернігівській області Леонід Волошок.
Під час засідання планується обговорення таких пріоритетних напрямів  діяльності НБУ як інвестиційні інструменти (казначейські зобов'язання, інвестиційні монети), дедоларизація економіки та стабільність курсу гривні, перехід на безготівкові форми розрахунків, виплати вкладникам Ощадбанку; інформування про підсумки роботи банківського сектору Чернігівщини за січень - листопад 2012 року.

Останні новини Чернігівщини

14 серпня: цей день в Україні і світі 08:04

День 1632 Російська агресія - Day 1632 Russian aggression

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини