Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 22:50:18

Розширена нарада з питань запровадження з 1 січня 2013 року Державного реєстру прав на нерухоме майно

20.12.2012   11:30Агенцiя

20 грудня в конференц-залі Чернігівської обласної ради за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, 3 поверх, відбудеться розширена нарада з питань запровадження з 1 січня 2013 року Державного реєстру прав на нерухоме майно.
Учасники наради: представник робочої групи Міністерства юстиції України, перший заступник начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області Рожець Сергій Михайлович, начальник реєстраційної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області Баштовий Віталій Віталійович, директор філії ДП «Інформаційний центр» Шібірін Олексій Іванович, начальник Головного управління Держкомзему у Чернігівській області Ладан Наталія Миколаївна.
Початок об 11:30.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.