Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 травня, 01:19:52

Теревені 3.0. Ціна великих переселень: як живеться внутрішньо переміщеним і постраждалим особам на Чернігівщині

09.03.2023   11:00Агенцiя

Проєкт “Теревені 3.0. Ціна великих переселень: як живеться внутрішньо переміщеним і постраждалим особам на Чернігівщині"
9 березня, четвер, 11.00-13.00. Ресторан «Старий Чернігів»

За інформацією, наданою Департаментом соціального захисту  Чернігівської обласної державної адміністрації, станом  на 08.02.2023 кількість внутрішньо переміщених осіб в Чернігівській області становить 73023 особи. Про основні виклики, які доводиться долати переміщеним особам, про важливість синергії організацій, які опікуються проблемами ВПО та постраждалих осіб ми поговоримо під час ініціативи “Теревені. 3.0. Про ВПО”.

Більше року минуло, як триває повномасштабна війна. Більше 8 років - від військового вторгнення на Сході країни й анексії Криму. За цей період майже усі ми стали переселенцями - у межах населеного пункту, країни, світу. За інформацією, наданою Департаментом соціального захисту Чернігівської обласної державної адміністрації, згідно з Єдиною інформаційною базою даних про внутрішньо переміщених осіб станом на 08.02.2023 кількість внутрішньо переміщених осіб в Чернігівській області становить 73023 особи, з них: дітей до 18 років – 19073, осіб з інвалідністю – 2802, осіб працездатного віку – 33828, пенсіонерів – 13817 осіб.
До 24 лютого ми мало замислювалися над тим, де живуть ВПО, хто винаймає їм житло й оплачує оренду й комунальні, які речі вони взяли з собою й що їм необхідно на новому місці, як у них з лікарнею, школою для дітей чи роботою для них самих. Та взимку 2022-го ми всі дізналися ціну великих переселень.
Саме про основні виклики, які доводиться долати переміщеним особам, про важливість синергії організацій, які опікуються проблемами ВПО та постраждалих осіб ми поговоримо під час ініціативи "Теревені. 3.0. Ціна великих переселень: як живеться внутрішньо переміщеним і постраждалим особам на Чернігівщині". Організатори: ГО "Жіночий формат" у партнерстві з ГО "КримСОС".

Питання для обговорення:
1. Статистичні дані щодо ВПО в області. Хто розпорядники даної інформації.
2. Організації, які допомагають ВПО - основні напрями та проблеми.
3. Потреби першої черги (аналітика). Пошук рішень.

Спікери: представники Чернігівської ОВА, громадських організацій, які займаються проблемами ВПО.

За деталями події звертайтеся до організаторів:
Антоніна Федорченко, голова ГО «Жіночий формат» - тел. 0660183016
Наталія Висіканець, регіональна координаторка ГО «КримСОС» - 0952850539
 

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини