Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 15:21:19

Безкоштовний тренінг з мінної безпеки

04.02.2023   13:00Агенцiя

 

Триває реєстрація мешканців Киїнської територіальної громади на безкоштовний тренінг з мінної безпеки

4 лютого відбудеться безкоштовний тренінг з мінної безпеки для мешканців Киїнської територіальної громади. Щоб взяти участь у навчанні, потрібно заповнити реєстраційну форму тут.

Навчання організовує громадська організація “Агенція міських ініціатив”. Заняття проведе сертифікований “Червоним Хрестом” тренер з мінної безпеки Олексій Харченко.

У лютому-березні аналогічні тренінги відбудуться у Чернігові, Новоселівській, Киселівській, Іванівській та Новобасанській громадах.

 

 

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини