Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 06:45:32

Інтенсив «Фандрейзинг для бізнесу»

24.11.2022   09:30Агенцiя

Інтенсив «Фандрейзинг для бізнесу» для 40 українських підприємців та підприємниць від Агенції регіонального розвитку Чернігівської області спільно з Міжнародною організацією з міграції.

Бажаєте розвиватися та масштабувати свою справу попри усі виклики?
«Фандрейзинг для бізнесу» — це 6 годин інтенсиву з провідними спікерами для мікро, малого та середнього бізнесу, де українські підприємці та підприємниці зможуть прокачати свої навички та завести нові бізнес-знайомства.
24 листопада 2022 року, початок о 9:30. Тривалість до 16:00
Агенція регіонального розвитку Чернігівської області (м. Чернігів вул. Преображенська 12)

Реєстрація за посиланням https://forms.office.com/r/yzNdHBtbpW


Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини