Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 00:59:00

Вебінар "Компенсації збитків за пошкодження об’єктів ВДЕ"

09.11.2022   14:00Агенцiя

Масові ракетні обстріли енергетичної інфраструктури України спричинили серйозні проблеми із електропостачанням як для бізнесу, що продовжує працювати у часи війни, так і для побутових споживачів. За даними Уряду, станом на листопад зруйновано близько 40% українських електростанцій.


Подія на сайті Коаліції "Енергетичний перехід"

Подія у Facebook


У складній ситуації опинилися також об'єкти відновлюваної енергетики – від початку війни зруйнованими або окупованими є близько 30% потужностей сонячної генерації, близько 90% – вітрової.


Усе це призвело до дефіциту електроенергії, що супроводжується плановими відключеннями електрики та закликами до українців якомога більше економити. Під питанням також робота великої кількості об'єктів бюджетної сфери (школи, садочки, лікарні, центри надання адміністративних послуг тощо).


Поки держава вирішує питання ремонтів пошкодженої енергетичної інфраструктури, органи місцевого самоврядування та бізнес уже зараз можуть шукати й впроваджувати оперативні рішення щодо власного енергозабезпечення. Однією із доступних опцій є встановлення автономних електростанцій, тобто комплексного обладнання сонячної енергетики із системою накопичення енергії переважно для власних потреб об'єктів.


Більше про відновлення та будівництво автономних СЕС поговоримо на вебінарі «Компенсації збитків за пошкодження об’єктів ВДЕ».


Основні питання:

- Стан справ у сфері сонячної енергетики України станом на листопад 2022 року.

- Варіанти підтримки об’єктів ВДЕ, що були пошкоджені – досвід інших країн.

- Поради для тих хто встановлює об’єкти ВДЕ: страхування, фонди компенсації, особливості монтажу тощо.Спікери:

- Артем Семенишин, виконавчий директор «Асоціації сонячної енергетики України»;

- Ольга Савченко, голова правового комітету «Асоціації сонячної енергетики України».


Модератор:

Дмитро Сакалюк, експерт ГО «Екоклуб» і коаліції «Енергетичний перехід»

Дата проведення: 9 листопада о 14:00.


Реєстрація за посиланням: https://forms.office.com/r/BCj06rthXE


Захід буде корисним: представникам органів місцевого самоврядування, комунальних установ та закладів, державних підприємств, представникам центральних органів влади, експертам у галузі енергетики та клімату та журналістам.


Тривалість вебінару – 1.30 год.


Контакти для додаткової інформації: Наталія Литвин, n.lytvyn@ecoclubrivne.org, тел. +380989256472.


Вебінар відбудеться у межах проєкту "Адвокація механізмів підтримки ВДЕ-генерації в умовах війни" за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ та "Формування структурних змін у вугільних регіонах України", що реалізується у співпраці із DRA e.V. та за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.


Марія Доманська, медіа-координаторка 

Коаліції "Енергетичний перехід"Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини