Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 лютого, 09:16:56

Круглий стіл «Нові можливості для жінок – еколого-економічний потенціал лісосмуг, самозаліснених та некультивованих земель»

09.11.2022   09:00Агенцiя

FAО ООН та Асоціація сільських, селищних та об’єднаних громад України спільно реалізовує проект в Україні «Нові можливості для жінок – еколого-економічний потенціал лісосмуг, самозаліснених, та інших необроблених (занедбаних) природних територій».

Метою проекту є підтримка громад Сумської, Київської та Чернігівської областей у частині ефективного використання природно-ресурсного потенціалу лісосмуг, самозаліснених та інших неокультурених (занедбаних) природних територій, таким чином заохотити цільові групи вразливі під час війни в Україні до створення робочих місць, сприяти самозайнятості жінок і розвитку нових ринків праці, створювати ланцюжки доданої вартості у сільському господарстві за участю ВПО та сільських жінок.

Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі, який відбудеться 9.11.2022р о 9 год.

Реєстрація за посиланням

Посилання для участі буде надіслано тільки зареєстрованим учасникам.

На зустрічі обговоримо потреби та можливості участі громад, фермерів, с виробників, самозайнятих вразливих груп населення у пілотному проекті. Розглянемо приклади та кращі вітчизняні та зарубіжні практики використання лісосмуг, само заліснених територій та земель, які не використовуються (деградовані). Познайомимо з інструментами формування моделей бізнесу, бізнес-плану, розробленими у проекті. Окреслимо етапи та дорожню карту формування моделей бізнесу для жінок, ВПО та інших вразливих категорій. Програма заходу додається.

Інформація отримана під час круглого столу допоможе вплинути на зміцнення продовольчої безпеки під час війни, сприяти розвитку економічного потенціалу області.

Останні новини Чернігівщини

22 лютого: цей день в Україні і світі

22 лютого: цей день в Україні і світі 08:10

ДЕНЬ 729 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 729 RUSSIAN AGRESSION

Олександр Ломако: «Немає планів демонтувати будівлю на вул. Княжій»

Олександр Ломако: «Немає планів демонтувати будівлю на вул. Княжій» 12:53

— Не потрібно «рятувати» будівлю дитячої стоматполіклініки на Княжій. У нас не було і немає планів на її демонтаж, це питання не є пріоритетним сьогодні, ми не закладали відповідного фінансування до бюджету міста.

 Катували та розстріляли трьох братів – на Чернігівщині судитимуть російського військового командира й військовослужбовця

Катували та розстріляли трьох братів – на Чернігівщині судитимуть російського військового командира й військовослужбовця 12:50

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно командира одного з підрозділів центрального військового округу зс рф та російського військового за фактами порушення законів та звичаїв війни, вчинених за попередньою змовою групою осіб, поєднаних з умисним вбивством (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 438 КК України).

Молодь Чернігівщини запрошують до участі у

Молодь Чернігівщини запрошують до участі у "Школі молодого політика" 11:07

Україна потребує молодих політичних лідерів та лідерок – і ви можете ними стати.

Про кредитування прикордонного бізнесу – у діалозі Чернігівської ОВА з ПриватБанком 10:02

В умовах війни підприємцям, чиї виробничі потужності розташовані на території можливих бойових дій, нелегко отримати доступ до банківських кредитів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини