Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 20:24:36

Теревені "Три стихії жіночого здоров'я: про душу, тіло та розум"

28.10.2022   15:00Агенцiя

ГО "Жіночий формат" запрошує всіх охочих на Теревені "Три стихії жіночого здоров'я: про душу, тіло та розум". Це можливість почути відповіді від спеціалістів на питання, що стосуються фізичного здоров'я, своїх почуттів та переживань, знайти "їжу" не тільки для серця, але й розуму.

Наразі вираз Віктора Франкла — психолога, який пережив перебування в нацистському концентраційному таборі, став особливо актуальним: «Першими ламалися ті, хто вірили, що скоро все закінчиться. За ними ті, хто не вірили, що це колись закінчиться. Вижили ті, хто зосередилися на своїх діях, без очікування того, що може статися або не станеться». Мова йде про вміння жити сьогодні, бути в моменті, відучувати радість від життя. Тут і зараз, незважаючи на те, що йде війна. Дозвольте собі турботу, адже щаслива й здорова жінка потрібна родині, суспільству, Україні!

Наші спікерки:
🥀Оксана Матвієнко, акушер- гінеколог, репродуктолог , УЗД-спеціаліст, клініка "Тесла".
🥀Наталія Станкевич, лікар-ендокринолог, лікар УЗД.
🥀Анна Чепурна, практична психологиня, кандидатка психологічних наук.
🥀Інна Чистенко, психологиня, засновниця проєкту "Арт-сніданок" у Чернігові.
🥀Наталія Орлова, волонтерка, засновниця благодійної організації "Північний янгол".

❓Коли? 28 жовтня, 15.00
❓Хто організатор? ГО "Жіночий формат". Вхід вільний за попередньої реєстрації. Організаційний внесок можна залишити на допомогу ЗСУ.
❓Де? Місце повідомимо всім, хто заповнить коротку реєстраційну анкету (або подзвоніть: 0660183016, Антоніна Федорченко. Сюди ж адресуйте питання та пропозиції).

Зустрінемося!

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини