Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 14:23:17

Інформаційна безпека під час війни для громадських організацій Чернігівщини

25.10.2022   11:00Агенцiя

25 жовтня об 11:00 відбудеться zoom-talk щодо інформаційної та кібербезпеки під час широкомасштабної війни, яка триває в Україні.

Про те, як не стати жертвою ворожої інформаційно психологічної операції, успішно опанувати інструментами, які допоможуть викривати фейки, ми поговоримо з засновницею ініціативи з інформаційної гігієни "Як не стати овочем" Оксаною Мороз. Крім того, громадська діячка, координаторка у ВОГО "Волинський пресклуб" Богдана Стельмах презентує дослідження про місце жінки в інформаційному просторі під час війни. Вона відповість на питання про те, хто найчастіше комунікує про теперішні події і які теми в інформаційному просторі нині є гендерованими.

Модераторка заходу: Ірина Тишко, голова Громадського альянсу "Політична дія жінок".

Zoom-talk відбудеться за ініціативи ГО "Спілка жінок Чернігівщини" та Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.

Для участі у заході просимо зареєструватися, заповнивши цю анкету https://docs.google.com/forms/d/1HGERlUnox2GWl4jyQL-ItU6tqis2XIdgmaMAG9kOzlc/viewform?edit_requested=true#responses

Реєстрація для участі в заході триватиме до 23 жовтня. Посилання на конференцію буде розіслано особисто кожному учасникові на електронну пошту напередодні.

Онлайн-трансляція відбуватиметься на Faсebook-сторінці бібліотеки за посиланням: https://www.facebook.com/bibliotekaKorolenkaChernigiv

 

За додатковою інформацією звертатися:

Олена Попович, завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка, тел. (0462) 65-14-34, 0988952893

Останні новини Чернігівщини

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

У Чернігові вшанували Героїв до Дня Гідності та Свободи 12:38

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня у Чернігові провели урочистий захід на знак поваги до патріотизму та мужності співгромадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору під час Помаранчевої революції у 2004-му та революції Гідності у 2013-2014 роках.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії 10:51

Вчора російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками. У Понорницькій громаді Новгород-Сіверського району ударний безпілотник поцілив по продовольчому магазину - загинула співробітниця, 1969 р.н.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини