Знайомство з ведичною культурою в ході кулінарного майстер-класу
Медіа-центр "Моє місто" запрошує познайомитися з ведичною культурою в ході кулінарного майстер-класу!
Друзі, ми продовжуємо цикл зустрічей з лідерами культурних і релігійних громад нашого обласного центру, науковцями і філософами у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили». В п’ятницю, 26 серпня, запрошуємо вас на кулінарний майстер-клас з ведичної кухні, що відбудеться в храмі міжнародного товариства Свідомісті Кришни.
Під час спільного приготування їжі поговоримо про ведичну культуру, про волонтерську діяльність відданих товариства Свідомісті Кришни, про те, як вони годували чернігівців у квітні-травні, про соціальне служіння та благодійний фонд «Food for life».
Отже, що буде? Знайомство з ведичною культурою та філософією в ході кулінарного майстер-класу. Зустріч з Валентином Макаровим (Бгакта-ватсала-дас). Будемо готувати та смакувати традиційні страви (солодощі тощо), за бажанням – спільна молитва (мантра-медитація).
Де? В храмі міжнародного товариства Свідомісті Кришни (неподалік готелю «Градецький»), точнішу адресу повідомимо зареєстрованим.
Коли? В п’ятницю, 26 серпня, початок зустрічі о 15.00. Тривалість – дві-три години.
Для чого? Для емоційної та духовної підтримки, для пошуку відповідей на складні запитання, пошуку сенсів і опори в часи випробувань.
Для кого? Для волонтерів, педагогів, соціальних працівників, психологів, медиків, журналістів, тобто представників професій, які працюють з людьми та потребують духовної підтримки, емоційного перезавантаження. А також для всіх, хто цікавиться темою духовного та релігійного життя. Поговоримо про нові сенси, які народжуються під час війни.
Для участі реєстрація обов’язкова! Телефонуйте або пишіть: 097-087-00-10 (телеграм) або 066-304-89-87 (вайбер); victoriasydorova@gmail.com
Проект «Чернігів - #МістоСили» реалізується у рамках #ПрограмаДіалог центру міжкультурного діалогу «Лібертас» #ЦентрЛібертас
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.