Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 00:44:42

Знайомство з ведичною культурою в ході кулінарного майстер-класу

26.08.2022   15:00Агенцiя

Медіа-центр "Моє місто" запрошує познайомитися з ведичною культурою в ході кулінарного майстер-класу!
Друзі, ми продовжуємо цикл зустрічей з лідерами культурних і релігійних громад нашого обласного центру, науковцями і філософами у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили». В п’ятницю, 26 серпня, запрошуємо вас на кулінарний майстер-клас з ведичної кухні, що відбудеться в храмі міжнародного товариства Свідомісті Кришни.
Під час спільного приготування їжі поговоримо про ведичну культуру, про волонтерську діяльність відданих товариства Свідомісті Кришни, про те, як вони годували чернігівців у квітні-травні, про соціальне служіння та благодійний фонд «Food for life».
Отже, що буде? Знайомство з ведичною культурою та філософією в ході кулінарного майстер-класу. Зустріч з Валентином Макаровим (Бгакта-ватсала-дас). Будемо готувати та смакувати традиційні страви (солодощі тощо), за бажанням – спільна молитва (мантра-медитація).
Де? В храмі міжнародного товариства Свідомісті Кришни (неподалік готелю «Градецький»), точнішу адресу повідомимо зареєстрованим.
Коли? В п’ятницю, 26 серпня, початок зустрічі о 15.00. Тривалість – дві-три години.
Для чого? Для емоційної та духовної підтримки, для пошуку відповідей на складні запитання, пошуку сенсів і опори в часи випробувань.
Для кого? Для волонтерів, педагогів, соціальних працівників, психологів, медиків, журналістів, тобто представників професій, які працюють з людьми та потребують духовної підтримки, емоційного перезавантаження. А також для всіх, хто цікавиться темою духовного та релігійного життя. Поговоримо про нові сенси, які народжуються під час війни.
Для участі реєстрація обов’язкова! Телефонуйте або пишіть: 097-087-00-10 (телеграм) або 066-304-89-87 (вайбер); victoriasydorova@gmail.com
Проект «Чернігів - #МістоСили» реалізується у рамках #ПрограмаДіалог центру міжкультурного діалогу «Лібертас» #ЦентрЛібертас
 

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року