Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 04:04:12

Презентація грантової програми від USAID для реалізації діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу

05.08.2022   11:00Агенцiя

5 серпня, у п'ятницю,  об 11:00 год. відбудеться презентація програми від USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) на отримання гранту для реалізації діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу.

Захід проходитиме онлайн у форматі «запитання – відповідь».

До участі запрошуються українські ФОПи та приватні підприємства.

Діяльність з підтримки безперервності та відновлення бізнесу може бути зосереджена на наступних потребах:

- покращення бізнес-процесів і моделей;

- розбудова організаційного потенціалу;

- розвиток виробництва;

- продажі, цифрові та торгові можливості.

Ці потреби можуть включати:

- інформаційно-технологічні (ІТ) рішення;

- розробку продукту та інновації;

- інструменти та стратегії;

- створення або відновлення ланцюгів поставок;

- посилення підготовки персоналу та забезпечення персоналом;

- покращення онлайн-маркетингу та просування на внутрішньому та зовнішньому ринках;

- підвищення конкурентоспроможності бізнесу;

- покращення доступу до фінансування для МСП, а також подібну діяльність, що пов’язана з підтримкою безперервності та відновлення бізнесу.

Дія програми також поширюється на переміщення або відновлення бізнесу в умовах війни, розширення та/або розростання на зовнішні ринки, а також на підтримку рівня наявних бізнес-можливостей та/або їх покращення.

Гранти зможуть отримати українські фізичні особи-підприємці та приватні підприємства, що відповідають критеріям для отримання гранту.

Наразі USAID КЕУ зосереджується на секторах інформаційних технологій, інжинірингу, виробництва та послуг (наприклад, виробництво меблів, текстилю, зооіндустрія, виробництво іграшок, косметики, товарів для дому, харчова промисловість та електронне обладнання), а також креативних індустрій (наприклад, фільми, аудіовізуальні матеріали, мода та виробництво крафтової продукції).

При цьому програма відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям цього запиту.

Гранти надаватимуться та реалізовуватимуться відповідно до правил USAID та нормативних документів уряду США, які регулюють надання грантів за контрактами, а також згідно із внутрішніми політиками та процедурами управління грантами Програми КЕУ.

Для участі необхідно заповнити форму за посиланням.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:05

Інформція про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 серпня по 8:00 18 серпня 2022 року

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі "Кроки для спеціалістів" 10:51

Просторове планування, мобільність, управління відходами, підтримка бізнесу – нові навчальні можливості для громад від U-LEAD

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини