Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 січня, 05:19:16

Прогулянка з привидами

05.12.2012   15:00Агенцiя

5 грудня 2012 р. о 15.00 у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка відбудеться презентація книги Олени Терещенко «Прогулянки з привидами: містичні легенди Чернігівщини».
Померлий козацький полковник, який роз’їжджає містом в компанії чортів... Привид Мотрі Кочубей, що охороняє скарби гетьмана Мазепи... Прокляті могили, закинуті церкви, привиди старовинних панських маєтків, відьми, які своїми чарами викликають посуху та зурочують людей... Усі
вони – герої містичних нарисів про минуле нашого краю. Цим оповідям можна вірити або не вірити, сприймати їх як плід народної уяви або віддзеркалення реальних історичних подій. У будь-якому разі вони вже стали частиною місцевого фольклору і будуть цікаві не лише туристам та гостям нашого міста, а всім, хто хоче більше дізнатися про минуле рідного краю.
Книга надрукована управлінням у справах преси та інформації Чернігівської облдержадміністрації в рамках обласної програми підтримки книговидання.

Останні новини Чернігівщини

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів 15:40

У зв’язку зі значним зростанням ціни на газ у Європі та на українських біржах держава має захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів.

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу 14:51

18 січня відбулося підведення підсумків міського огляду-конкурсу на краще новорічно-різдвяне оформлення.

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж 13:37

Всі ці молоді люди з дитинства закохані у техніку.

Виявлено 20 нових випадків COVID-19

Виявлено 20 нових випадків COVID-19 13:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 січня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів 12:05

18 січня стартувала реєстрація вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей. Пілотний проект із сертифікації замінює традиційну атестацію.