Брифінг голови облдержадміністрації В’ячеслава Чауса та військового комісара Чернігівщини Олега Гончарука
23 лютого відбудеться брифінг голови облдержадміністрації В’ячеслава Чауса та військового комісара Чернігівщини Олега Гончарука.
Початок заходу: 14:00 год
Місце проведення: зала №2 Чернігівської обласної державної адміністрації (вул. Шевченка, 7)
Запрошуються представники засобів масової інформації.
Увага. Згідно з карантинними обмеженнями «жовтого» рівня для участі у масовому заході необхідно мати «жовтий» чи «зелений» СОVID-cертифікат, чинний негативний результат тесту на коронавірусну хворобу чи інший документ, передбачений постановою КМУ №1236 від 09.12.2020 року.
Прохання також дотримуватися соціальної дистанції, правил особистої гігієни та використовувати захисні маски у громадських місцях.
Останні новини Чернігівщини
ВПО та жителі прифронтових територій можуть скористатися компенсацією на придбання житла за програмою єОселя 09:14
Десятого вересня набрала чинності постанова, якою Кабінет Міністрів України розширив доступ до програми єОселя для внутрішньо переміщених осіб та жителів прифронтових територій. Сам механізм запрацює упродовж декількох днів, коли банки врегулюють обмін інформацією з Пенсійним фондом України.

15 вересня: цей день в Україні і світі 09:13
ДЕНЬ 1300 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1300 RUSSIAN AGRESSION
Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23
Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02
Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.