Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 20:40:36

Презентація коаліції «Жіночий рух Чернігівщини»

23.02.2022   11:00Агенцiя

23 лютого 2022 року об 11:00 в Агенція регіонального розвитку / RDA of Chernihiv Region відбудеться пресконференція з презентації коаліції «Жіночий рух Чернігівщини».
Метою коаліції є згуртування жіночих громадських організацій та ініціативних груп Чернігівщини для успішної адвокації прав жінок та розвитку жіночого руху у Чернігівському регіоні.
У пресконференції візьмуть участь представники/-иці Асоціація демократичного розвитку Спілка жінок Чернігівщини КІПТІВСЬКА ЖІНОЧА СПІЛКА Громадська організація " Спілка жінок Куликівщини" ГО "Асоціація Ромів" ЗОР " депутатські групи з гендерних питань при Чернігівській обласній та Чернігівській міській радах та інші зацікавлені сторони.
Під час заходу відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між жіночими громадськими організаціями, що займаються розвитком гендерної політики у Чернігівському регіоні.
Захід відбудеться в рамках Проєкту «Створення коаліції «Жіночий рух Чернігівщини», що реалізується громадською організацією «Асоціація демократичного розвитку» за підтримки Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.