Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 14:59:03

У Куликівській громаді семінар на тему «Основи ведення підприємницької діяльності у сфері етно-, еко-, агро-, сільського та зеленого туризму»

17.02.2022   10:00Агенцiя

Куликівська селищна рада спільно з Куликівською агенцією регіонального розвитку продовжує реалізацію проєкту «Бібліотечний коворкінг-центр» від програми ULEAD з Європою у межах конкурсу «Громада, дружня до бізнесу».

Проєктом передбачено проведення семінарів та консультацій для потенційних підприємців, для всіх, хто зацікавлений у створенні власної справи, які пройдуть у коворкінг-центрі, на базі публічної бібліотеки, за адресою вул. Партизанська, буд. 6, смт Куликівка.

17 лютого 2022 року з 10:00 до 15:00 відбудеться семінар на тему «Основи ведення підприємницької діяльності у сфері етно-, еко-, агро-, сільського та зеленого туризму», метою якого є посилення знань, практичних навичок та умінь молоді з розширення бізнес-можливостей та підвищення ефективності власного бізнесу через туристичну сферу.

18 лютого 2022 року з 11:00 до 15:00 відбудеться круглий стіл «Успішні практики діючого місцевого бізнесу» та консультаційний день з питань дозвільних, податкових вимог до бізнесу у сфері етно-, еко-, агро-, сільського та зеленого туризму та пошуку джерел фінансування.

УВАГА! Заходи будуть проводитися з урахуванням карантинних обмежень.

Запрошуємо до участі!

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини