Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 січня, 15:40:37

Зустріч заступника Міністра у справах ветеранів України з ветеранами війни, членами їхніх сімей та членами сімей загиблих ветеранів

16.02.2022   12:00Агенцiя

У середу, 16 лютого, у Чернігівській області з робочою поїздкою перебуватиме заступник Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко.

Зранку у смт Гончарівське він візьме участь у церемонії розгортання 100-метрового Державного Прапора України.

О 12:00 у Чернігові Олексій Ілляшенко зустрінеться з ветеранами війни, членами їхніх сімей та членами сімей загиблих ветеранів.

Місце проведення: зала № 2, Чернігівська ОДА (вул. Шевченка, 7).

Запрошуються представники засобів масової інформації.

Увага. Згідно з карантинними обмеженнями «жовтого» рівня для участі у масовому заході необхідно мати «жовтий» чи «зелений» СОVID-cертифікат, чинний негативний результат тесту на коронавірусну хворобу чи інший документ, передбачений постановою КМУ №1236 від 09.12.2020 року.

Прохання також дотримуватися соціальної дистанції, правил особистої гігієни та використовувати захисні маски у громадських місцях.

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини