Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 03:08:14

Практичний семінар " Перша домедична допомога"

15.02.2022   15:00Агенцiя

Домедична допомога - це дії та організаційні заходи, спрямовані на врятування та збереження життя людини у невідкладному стані, якими повинен володіти кожен педагог.

На базі комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" м. Чернігова сертифікованими тренерами Ігорем Білецьким та Ігорем Тоцьким систематично проводяться практичні семінари, на яких вони розповідають про базову підтримку життя та невідкладні стани.

Семінар триває дві години, протягом яких учасники на практиці вчаться робити штучну вентиляцію легень, накладати пов'язки та зупиняти кровотечі, надавати допомогу при удавленні, реанімації потопельника, інфарктах, інсультах та судомах. Протягом січня-лютого 2022 року вже проведено 4 таких заняття, учасниками яких стали 80 педагогів шкіл міста Чернігова.

До речі, на цих заняттях застосовується обладнання, придбане управлінням освіти в рамках одного з проєктів-переможців бюджету участі попередніх років.

Наступний семінар запланований на 15.00 годину 15 лютого у приміщенні ЗОШ №19 (вул. Мстиславська, 76). Запрошуються всі бажаючі працівники закладів освіти Чернігова, за умови попередньої реєстрації.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини