Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 02:07:35

Спільне засідання постійних комісій та президії обласної ради

15.02.2022   11:00Агенцiя

У понеділок, 14 лютого, голова обласної ради Олена Дмитренко підписала розпорядження «Про скликання дев’ятої (позачергової) сесії обласної ради восьмого скликання».

Відповідно до документу пленарне засідання дев’ятої (позачергової) сесії обласної ради відбудеться завтра, 15 лютого, о 12 годині в залі засідань обласної ради.

На розгляд вноситься питання:

- Про внесення змін до рішення обласної ради від 26 січня 2021 року № 16-2/VIII «Про Програму впровадження пілотного проєкту з організації територіальної оборони Чернігівської області на 2021-2022 роки».

Цього ж дня, об 11.00, в конференц-залі обласної ради буде проведено спільне засідання постійних комісій та президії обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини