Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 01:24:14

Урочисте зібрання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14.02.2022   11:00Агенцiя

13-15 лютого у Чернігові відбудуться заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

13 лютого, неділя
11:00 – панахида за загиблими та померлими військовослужбовцями – учасниками бойових дій в Афганістані та АТО/ООС (Свято-Миколаївська церква, вул. Михалевича);

14 лютого, понеділок
11:00 – урочисте зібрання (Чернігівська обласна державна адміністрація, зала № 2); покладання квітів до меморіальних стел загиблим учасникам АТО/ООС (сквер ім. М.М. Попудренка);

12:00 – відкриття оновленої експозиції Музею війни в Афганістані 1979-1989 рр. при Чернігівській міській організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) (вул. Коцюбинського, 82);

15 лютого, вівторок
10:00 – покладання квітів до Пам’ятного знаку чернігівцям – воїнам-інтернаціоналістам (площа Дружби народів (просп. Миру).

Увага. Згідно з карантинними обмеженнями «жовтого» рівня для участі у масовому заході необхідно мати «жовтий» чи «зелений» СОVID-cертифікат, чинний негативний результат тесту на коронавірусну хворобу чи інший документ, передбачений постановою КМУ №1236 від 09.12.2020 року.

Прохання також дотримуватися соціальної дистанції, правил особистої гігієни та використовувати захисні маски у громадських місцях.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини