Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 15:24:04

IV-й міжнародний дитячий музичний фестиваль "Квітка миру"

21.11.2012   18:00Агенцiя

З 21 по 23 листопада 2012 року у Чернігові проходитиме IV-й міжнародний дитячий музичний фестиваль "Квітка миру" в рамках проекту військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України «Армія - дітям».

Організатор Фестивалю - Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України.

У дитячому музичному фестивалі візьмуть участь представники Росії та Німеччини. Крім того на сцені Чернігівської дитячої музичної школи № 1 ім. С.В.Вільконського виступатимуть талановиті діти з Чернігова, Києва та Одеси.

Музичний супровід симфонічного оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

Фестивальні дні проводитимуться у концертному залі Чернігівської дитячої музичної школи № 1 ім. С.В.Вільконського 21 листопада о 17.00, 22 та 23 листопада о 18.00.

Останні новини Чернігівщини

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 13:44

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетна мешканка міста Ніжин. Зловмисницю затримали, їй загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фіксація та документування збитків агросектору – у діалозі з підприємцями 13:13

Днями на черговій онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу» говорили про фіксацію та документування збитків в аграрному секторі, спричинених збройною агресією російської федерації. Про практичні аспекти та механізми подання заяв розповіли представниці міжнародної благодійної організації Project Expedite Justice (PEJ).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини