Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 грудня, 16:37:22

Комплексна перевірка системи оповіщення

25.01.2022   13:32Агенцiя

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 25 січня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

Буде проведена перевірка працездатності ліній управління та пристроїв для запуску електросирен в Чернігові та районних центрах області без запуску електросирен.

З автоматизованого робочого місця відповідального чергового Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації буде здійснена перевірка по мобільним телефонам груп абонентів облдержадміністрації, підприємств Чернігова, силових структур та керівного складу районів і міст обласного значення.

О 13 годині 32 хвилини для оповіщення населення Чернігова і прилеглих до міста населених пунктів буде передаватися навчальне повідомлення за допомогою радіостанції «Наше Радіо» на частоті 104.3 МГц.

О 14 годині буде передаватись навчальне повідомлення для мешканців Чернігова по проводовому радіо.

О 14 годині 05 хвилин на першому каналі Українського радіо для населення області буде передаватися навчальне повідомлення за допомогою FM-передавачів в містах Чернігів, Бахмач, Прилуки, Новгород-Сіверський, селищах Сосниця та Холми.

За повідомленням Департаменту з питань цивільного захисту
та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини