До Дня інваліда в Чернігові відбудеться благодійний аукціон
"Ми бачимо і розуміємо людей з обмеженими можливостями" - під таким гаслом 4 грудня з нагоди Міжнародного дня інвалідів – громадська організація "Голос батьків" проведе благодійний захід у вигляді аукціону. На ньому можна буде придбати вироби декоративно-вжиткової творчості як дорослих майстрів, так і роботи дітей з обмеженими можливостями.
Аукціон буде проходити в боулінг-клубі «Світлофор».
Початок – о 15.00.
Останні новини Чернігівщини
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).
Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11
Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.