АНОНС. Панахида у Чернігові за загиблими в 2021 році Захисниками України
6 січня, у четвер, об 11:30 в Чернігові у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини ПЦУ проводитиметься панахида за воїнами, які в 2021 році віддали своє життя в боях за незалежність України.
Організатори: Український інститут національної пам'яті, Чернігівська єпархія ПЦУ, Кафедральний собор святої великомучениці Катерини ПЦУ, Козацька православна громада Храму святої великомучениці Катерини за сприяння Міністерства у справах ветеранів України та Чернігівської обласної державної адміністрації.
Відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації під час проведення панахиди у храмі учасники заходу повинні носити маски, відстань між людьми — 1,5—2 м.
Місце проведення панахиди: Козацький кафедральний собор святої великомучениці Катерини Православної церкви України.
Початок панахиди: об 11:30 6 січня 2022 року
Останні новини Чернігівщини
Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 14:54
Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.
Чернігівські тенісисти з повним комплектом медалей на чемпіонаті України 14:32
З 17 до 21 березня у місті Буча відбувся чемпіонат України з настільного тенісу.
Про партнерство у відновленні – на зустрічі з представниками УВКБ ООН та МЗС Німеччини 14:10
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Генеральною директоркою з питань запобігання кризам, стабілізації, миробудування та гуманітарної допомоги МЗС Німеччини Юлією Монар та заступником
Інформація для мешканців щодо роботи міського контакт-центру 13:36
До відома мешканців міста Чернігова! Повідомляємо, що в роботі міського контакт-центру тривають організаційні оновлення.
Чернігівські біатлоністи серед призерів чемпіонату України 13:15
З 16 березня у селі Поляниця Івано-Франківської області триває чемпіонат України з біатлону (чоловіки, жінки).