Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 20:53:29

Чому українці продають голоси на виборах?

20.12.2021   11:00Агенцiя

У понеділок, 20 грудня об 11.00 Громадянська мережа ОПОРА представить результати соціологічного опитування про ставлення населення до підкупу виборців. Окрім відповідей на питання про безпосередню готовність чи неготовність продати свій голос, опитані виборці озвучували суми, які можуть спонукати їх до цього, а також вказували, хто саме має нести відповідальність за підкуп.

Під час обговорення результатів опитування представники ОПОРИ розкажуть, скільки відсотків українців стикалися з підкупом особисто. Також йтиметься про умови, за яких виборці погоджуються продати голос, та суми матеріального заохочення, за які вони готові це зробити. Крім того, у межах опитування респонденти висловлювали своє ставлення до так званої «виборчої благодійності», коли кандидати та партії напередодні виборів пропонують різні види благодійної допомоги, наприклад, надання медичних препаратів, продуктів і техніки, організація дозвілля й розваг, благоустрій територій, допомога армії, церкві тощо.

До обговорення запрошені місцеві експерти, представники громадських організацій, партій та ЗМІ, а також всі зацікавлені громадяни.

Захід відбудеться за адресою пр. Перемоги, 137, банкетна зала (3 поверх).

Для реєстрації на подію просимо заповнити форму:  https://forms.gle/JPJQ57Xtw6BQVXXa9.

Участь в обговоренні можлива за наявності сертифікату про повну вакцинацію або негативного ПЛР-тесту зробленого не пізніше ніж 72 години до заходу.

Контактна особа:

Наталія Висіканець,

+380952850539, vysikanetsn@gmail.com

Дослідження провів Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 22 жовтня до 12 листопада 2021 року методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера; computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів. Опитування проведене на замовлення Громадянської мережі ОПОРА.

Це дослідження відбулося завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Думки і твердження, висловлені у звіті, можуть не збігатися з позицією USAID та уряду США.

 

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.