Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 18:45:39

Вебінар з основ розробки редакційної політики

17.12.2021   12:00Агенцiя

Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини запрошує редакторів/ок та журналістів/ок реформованих ЗМІ Житомирської, Сумської та Чернігівської областей взяти участь у вебінарі з основ розробки редакційної політики.

Реєстрація на вебінар, який відбудеться 17 грудня (п’ятниця), початок о 12.00 за посиланням https://ngo.zt.ua/vebinar5

(якщо посилання не спрацьовує, скопіюйте його до адресного рядка браузера та перейдіть)

Під час вебінару учасники дізнаються про нові можливості співпраці з владою, редакційні та етичні стандарти при висвітленні подій, базові підходи у формуванні контенту локального медіа,основні етапи впровадження редакційної політики та контроль за дотриманням 

Тренер – Юрій Ісаєв,медіа-тренер, національний консультант з комунікацій та залучення(Проведення тренінгів для Регіональних офісів Східного та Західного ХАБів Програми «U-LEAD з Європою») З 2006 р. Проводить тренінги, семінари, для журналістів, редакторів, консультації для редакцій як в Україні та за кордоном. Працював на замовлення Міжнародних Фондів «Відродження», «Євразія», IREX U- Media, РАUСІ, Академії Української Преси(АУП), Української Асоціації медіа-бізнесу(УАМБ), Міжнародного Республіканського Інституту (IRI), Національної Спілки журналістів України(НСЖУ) тощо. Проводив навчання медійників у Білорусі, Киргизстані, Молдові, Придністров’ї, Таджикистані. Вивчав досвід роботи ЗМІ в Австрії, Грузії, Нідерландах, Польщі, Росії, Словаччині, Чехії. Протягом останніх років систематично залучався УАМБ в якості тренера до проведення навчальних заходів для редакцій реформованих видань.

Програма вебінару надсилається зареєстрованим учасникам/цям.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

 

Вебінар відбудеться в рамках проекту «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми),  ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини