Презентація книги Олександра Волощука "Парагвайське щастя"
17 грудня 2021 року о 12:00 в Чернігівському Гончаренко центрі-партнері Чернігів (приміщення КМЦ «Інтермеццо», вул.Шевченка,9) відомий мандрівник Олександр Волощук представить свою останню книгу «Парагвайське щастя». У книзі Олександр розповідає про свою подорож до екзотичного Парагваю, свої зустрічи з українською діаспорою.
Участь у заході безкоштовна!
Контакти: 063-236-18-03 Олександр.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression