Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 09:33:10

Тренінг з медіаграмотності «Як протистояти інформаційним впливам у часи маніпуляцій та дезінформації?»

15.12.2021   10:00Агенцiя

Інститут демократії імені Пилипа Орлика запрошує представників Центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, управлінь соціального захисту м. Чернігів (та області) взяти участь у тренінгу з медіаграмотності «Як протистояти інформаційним впливам у часи маніпуляцій та дезінформації?»

Навчання відбудеться 15 грудня (середа) 2021 р. за адресою: м. Чернігів, Агенція регіонального розвитку (вул. Преображенська, 12) з 10 до 17 години (з перервою на обід). Початок реєстрації – о 9.30.

Бажаючим взяти участь необхідно заповнити цю реєстраційну форму https://forms.gle/pk2s4PBjWP4oF7sL7 до 12.00 понеділка, 13 грудня п.р. Детальна програма заходу буде надіслана зареєстрованим учасникам на електронні скриньки, зазначені у цій формі.

В ході тренінгу обговоримо:
■ роль локальних медіа у розвитку громад;
■ що таке журналістський контент та яким він повинен бути (чому порушуються стандарти, на що «хворіють» сучасні медіа);
■ інформація у ЗМІ: чому довіряти та як перевіряти (інструменти для верифікації інформації);
■ «асортимент» сучасних маніпуляцій: як найчастіше дурять та використовують споживача інформації;
■ як навчитися критично сприймати інформацію і навчити цього інших.

Під час дискусій учасники систематизують свій досвід споживання масової інформації, відпрацюють практичні навички використання сучасних інструментів для перевірки фактів, дізнаються, як запобігати поширенню фейків та ін.

Участь у навчанні безкоштовна, організатори надають вільний доступ до всіх матеріалів тренінгу, забезпечують харчування. По завершенню навчання учасники отримають сертифікат.

Захід проводять медіатренерки, журналістки, експертки Інституту демократії імені Пилипа Орлика Олена Самойленко та Тетяна Строй. За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки у Чернігові Вікторії Сидорової за телефоном 066 304 8987 або на пошту victoriasydorova@gmail.com.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини