Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 05:58:44

VIII Національний форум Ліги ділових та професійних жінок України «ВІН+ВОНА. IQ+EQ. Партнери чи вороги?»

07.12.2021   09:30Агенцiя

У вівторок, 7 грудня, у Чернігові відбудеться VIII Національний форум Ліги ділових та професійних жінок України «ВІН+ВОНА. IQ+EQ. Партнери чи вороги?»

Понад 100 учасників національного та міжнародного рівня долучаться до заходу. Це представники бізнесу, політики, громадські діячі і всі, хто переймається питанням гендеру.

Говоритимуть про налагодження зв’язків між діловими жінками та чоловіками України, про нові рольові моделі їх взаємодії: «Він – може, Вона – може, Разом ефективніше!».

Спікери порадять, як розвінчати гендерні стереотипи, боротися з сексизмом і дискримінацією за гендерною ознакою.

Місце проведення: готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» (м. Чернігів, вул. Шевченка, 99-А).

Початок форуму: 09:30, 7 грудня.

До участі запрошуються представники засобів масової інформації. Для цього слід попередньо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/U4UEBPXNFemg86vw5

Згідно з карантинними обмеженнями «червоного» рівня для участі у масовому заході необхідно мати «зелений» СОVID-cертифікат, чинний негативний результат тесту на коронавірусну хворобу чи інший документ, передбачений постановою КМУ №1236 від 09.12.2020 року.

Прохання також  дотримуватися соціальної дистанції, правил особистої гігієни та використовувати захисні маски у громадських місцях.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.