Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 листопада, 18:50:24

Вручення сертифікатів підприємцям-початківцям, які навчалися за програмою «Бізнес-акселератор»

26.11.2021   15:00Агенцiя

26 листопада о 15.00 у Чернігові (Преображенська, 12) відбудеться вручення сертифікатів підприємцям-початківцям, які навчалися за програмою «Бізнес-акселератор».

Акселераційну програму розробили Агенція регіонального розвитку Чернігівської області спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації. Навчання відбулося в межах обласної «Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки».

Мета — розвиток підприємств Чернігівщини (збільшення прибутковості, розширення ринкової долі, збільшення робочих місць, розширення асортименту товарів, нові контракти, ріст прибутковості, формування підприємницької логіки).

Участь у навчанні взяли 12 учасників. Вони намагаються розвинути такі види бізнесу як: власне виробництво товарів з деревини, сувенірів, декору для дому; навчання та розвиток дітей; неформальні освітні заходи у форматі meet up; виробництво одягу та домашнього текстилю; розвиток 3D-технологій та мистецтва в регіоні тощо.

Під час навчання учасники отримали інформаційну та практичну підтримку від експертів та менторів з реального бізнесу. Зокрема, тренери навчили підприємців основам диджиталізації, брендування, таргетингу, кризового менеджменту, пошуку фінансування бізнесу, фандрейзингу тощо.

Серед тренерів були фінансист-практик з 20-річним стажем Оксана Пономаренко, тренер з цілепокладання та ефективності, HR Марія Куравська, бізнес-консультант Михайло Брижко, SMM-спеціаліст Тетяна Бойправ, Засновниця «Ательє мови Дарини Щасливенко» Дарина Щасливенко, власниця рекламного агентства «YAVOKO» Тетяна Яворська. Окрім того, президент Чернігівської торгово-промислової палати Костянтин Іванов надавав учасникам менторську допомогу.

Останні новини Чернігівщини

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри 09:28

Осінню хандру кожен долає по-своєму: пробіжками на природі, фотосесіями в листі, читанням гарних книг.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи 09:21

Бринза — це м'який розсольний сир. Ті, хто хоча б раз пробував бринзу, не можуть не погодитися, що це дуже смачно. Банош — каша, приготовлена з кукурудзяного борошна з додаванням вершків або сметани. Подається з бринзою, грибами, шкварками.

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року 09:11

Тиждень починається з гармонійних аспектів Марса та Нептуна, Сонце у поєднанні з Меркурієм у Стрільці. Водночас не варто забувати, що все ще коридор затемнень, тому намагайтеся реально дивитися на речі та пропоновані перспективи.

Ханука 2021: історія свята та традиції

Ханука 2021: історія свята та традиції 08:55

Ханука – це іудейське свято світла, яке 2021 року почнуть відзначати ввечері 28 листопада. Святкування триватиме вісім днів, аж до вечора 6 грудня.

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19 08:38

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року. Зокрема, захворіли 774 дитини та 105 медпрацівників.