«Кава з депутатом» Андрієм Дериземлею
Запрошуємо на «Каву з депутатом» Андрієм Дериземлею ![]()
Коли: середа, 24 листопада, о 16.00.
Де: Чернігівська агенція регіонального розвитку (вул. Преображенська, 12).
Андрій Дериземля - начальник Управління сім’ї, молоді та спорту, депутат Чернігівської міської ради, відомий спортсмен-олімпієць, заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області.
Журналісти, громадські активісти, представники бізнесу, активна молодь та всі, кому не байдужа доля нашого міста, хто має свої пропозиції щодо розвитку Чернігова - давайте вип'ємо смачної кави разом!
Запрошуємо! Приходьте!
Не забудьте взяти з собою маски, COVID-cертифікат про вакцинацію чи довідку з негативним результатом ПЛР-тесту.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.