Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 8 липня, 15:23:34

II етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

27.11.2021   10:00Агенцiя

 

II етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та  студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Проводить Управління освіти і науки облдержадміністрації спільно з Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Заклади освіти області. Початок о 10:00.

Останні новини Чернігівщини

Найкраще знають математику: що відомо про результати учасників НТМ 15:09

В основних сесіях національного мультипредметного тесту на Чернігівщині взяли участь 7 259 осіб. Явка становить 93,2%.

Виробники переробної промисловості можуть отримати до 16 млн грн гранту на відновлення після обстрілів у межах політики програми «Зроблено в Україні» 14:43

Кабінет Міністрів України на засіданні 7 липня 2025 року затвердив нову редакцію Порядку реалізації програми «Гранти для переробних підприємств». В межах програми запроваджено новий напрям – гранти на відновлення виробничих потужностей для переробних підприємств, які постраждали від збройної агресії росії. Тепер вони можуть отримати до 16 млн грн на закупівлю, доставку та монтаж обладнання.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 14:10

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння грошима пенсіонерки в Чернігові.

Рада ветеранів при Чернігівській ОДА: завершено прийом заяв 13:38

На Чернігівщині триває формування оновленого складу Ради ветеранів при обласній державній адміністрації.

ДПС пропонує бізнесу долучитися до обговорення змін щодо удосконалення системи СМКОР 12:35

ДПС пропонує бізнесу долучитися до обговорення змін щодо удосконалення роботи системи СМКОР.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини