Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 листопада, 01:43:22

Засідання президії обласної ради

30.11.2021   11:00Агенцiя

На розгляд сьомої сесії вносяться питання:

- Про звіт про виконання обласного бюджету Чернігівської області за 9 місяців 2021 року.

- Про зміни до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, а також членів сімей військовослужбовців, загиблих (пропавших безвісти) в Афганістані при виконанні інтернаціонального обов’язку, у Чернігівській області на 2019-2023 роки.

- Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури та спорту Чернігівської області на 2021-2025 роки.

- Про внесення змін до обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2021-2022 роки.

-Про внесення змін до Антикорупційної програми Чернігівської обласної ради на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23 квітня 2021 року №18-4/VIII.

- Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря зони «Чернігівська» на 2021-2025 роки.

- Інші питання.

Відповідно до документу пленарне засідання сьомої сесії обласної ради відбудеться 30 листопада о 12 годині в залі засідань обласної ради.

Цього ж дня, об 11 годині депутати зберуться на засідання президії обласної ради, яке буде проведено в залі засідань президії обласної ради.

Головам постійних комісій обласної ради доручено провести засідання постійних комісій не пізніше 26 листопада в закріплених за ними кабінетах обласної ради.

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини