Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 10:33:33

Медіакультура у маси, або Як не потрапити на гачок фейкотворця?

24.11.2021   12:00Агенцiя

 

24 листопада о 12.00 відбудеться ZOOM-конференція "Медіакультура у маси, або Як не потрапити на гачок фейкотворця?" у межах Місяця цифрової грамотності в рамках проєкту "Дія. Цифрова освіта" Міністерства цифрової трансформації.

  Захід проведе тренерка з медіаграмотності, кандидатка юридичних наук, дослідниця питань інформаційно-правової політики України у сфері безпеки людини у медіапросторі Ольга Головко.

  Вам набридла інформаційна злива? Ви хочете розібратися в шаленому потоці інформації, в якому ми всі потопаємо? Ви впевнені в тому, що не вся інформація з ваших улюблених телеканалів правдива, повна чи об'єктивна? Тоді тренінг з медіаграмотності – це те, що вам потрібно!

   Реєструйтеся на наш захід, якщо ви хочете вміти:

  - виявляти фейкові новини у ЗМІ;

  - розрізняти інформацію, дезінформацію та пропаганду;

  - визначати надійні медіаджерела;

  - критично ставитися до інформації;

  - виявляти маніпуляції і протидіяти їм.

Вебінар відбудеться на платформі ZOOM. Попередня реєстрація на захід обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/a4nUY68aqXDnX3V98

Лінк на ZOOM буде повідомлено учасникам напередодні!

Організатори: Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка та Ольга Головко.

 

За додатковою інформацією звертатися:

Олена Попович, завідувач відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів, тел. (0462) 65-14-34.

Останні новини Чернігівщини

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини