Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 06:43:25

День відкритих дверей Центру розвитку професійної майстерності й лідерства

18.11.2021   18:00Агенцiя

Центр розвитку професійної майстерності й лідерства НУ "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка 18 листопада 2021 року о 18.00 радо відчиняє свої двері для всіх зацікавлених у саморозвитку, співтворчості, обміні досвідом.
Любите гімнастику для розуму, педагогічні виклики, драйвовий настрій саморозвитку? Знаєте всі онлайн-платформи для самонавчання, думаєте, що постукались уже в усі двері, за якими простір однодумців?
Тоді вам точно на наш захід, бо ми чекаємо саме на ВАС - спраглих до нових знайомств, шукачів досвіду й знань, готових до трансформації свідомості, дискусій про цінності, рефлексії та залюблених у життя, професію, викладання.
Ми готові розказати про себе й діяльність Центру, познайомитись з вами, анонсувати найближчі події й актуальні програми, приємно здивувати вас унікальними підходами до підвищення кваліфікації, авторськими курсами, атмосферою співтворчості та щирості.
Сподіваємось на приємну зустріч з вірними друзями, натхненними колегами, енергійними однодумцями.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).