Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 07:14:25

Брифінг, присвячений відкриттю Гончаренко центру в Чернігові

09.11.2021   12:00Агенцiя

09 листопада  2021 року о 12.00 в прес-центрі «Чиста Політика» (вул.Коцюбинського 49а, оф.306) відбудеться  брифінг, присвячений відкриттю Гончаренко центру  в Чернігові.  

Учасники:
Марія Донець – керівниця проекту;
Олександр Ясенчук- керівник Гончаренко центру в Чернігові;
Лариса Федун – вчитель англійської мови.

Чернігів став двадцять першим містом України, де запрацював Гончаренко центр, першим простором, що відкрився на Чернігівщині, та одинадцятим, який існує завдяки партнерству з місцевою громадою!

 «Базова річ Гончаренко центру – це англійська мова для дітей, підлітків та дорослих. Бо, щоб інтегруватися у цивілізований світ, ми маємо розмовляти з ним однією мовою.

Учасники брифінгу більш детально розкажуть про діяльність Гончаренко центру, заплановані заходи, курси занять та хто зможе відвідувати даний центр.

Останні новини Чернігівщини

21 січня - який день, свято та прикмети

21 січня - який день, свято та прикмети 07:10

21 січня у світі відзначаються Міжнародний день обіймів, День дотепних фраз, Міжнародний день фетишу, Міжнародний день дитячого свята, Міжнародний день тренувальних штанів.

Пресконференція В’ячеслава Чауса про «Велике будівництво»: Результати в області помітні всім

Пресконференція В’ячеслава Чауса про «Велике будівництво»: Результати в області помітні всім 07:09

Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус поспілкувався зі ЗМІ області щодо результатів президентської програми «Велике будівництво» у 2021 році.

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.