Преспідхід за результатами наради щодо підключення до опалення у Чернігівській області
17:30 — преспідхід за результатами наради щодо підключення до опалення у Чернігівській області.
Учасники: Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко
Локація: Чернігівська ОДА (попередньо).
Акредитація за телефонами: (0462) 67-53-72, 67-86-94.
Згідно з карантинними обмеженнями «червоної зони» для участі у зустрічі необхідно мати «зелений» СОVID-cертифікат, чинний негативний результат тесту на коронавірусну хворобу чи інший документ, передбачений постановою КМУ №1236 від 09.12.2020 року.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини притягнула до відповідальності батьків неповнолітнього, який знімав жартівливі відео для соцмереж з використанням поліцейського однострою 08:35
Під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, на якому хлопець у поліцейському однострої бере участь у зйомках розважального контенту.
28 квітня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1525 Російська агресія - Day 1525 Russian aggression
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».