Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 19:06:57

Зустріч Міністра Олексія Чернишова з представниками ЗМІ

02.11.2021   14:30Агенцiя

У вівторок, 2 листопада, на Чернігівщині з робочою поїздкою перебуватиме Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Міністр відвідає об’єкти, включені до програми Президента України «Велике будівництво», — Ніжинську центральну міську та Чернігівську обласну клінічну лікарні. Ознайомиться з роботою центрів масової вакцинації у Ніжині та Чернігові, а також візьме участь у церемонії відкриття Ніжинського елеватора.

Зустріч Міністра Олексія Чернишова з представниками ЗМІ відбудеться у центрі масової вакцинації у Чернігові.

Початок прес-підходу: 14:30

Місце проведення: центр масової вакцинації у ТРЦ «ЦУМ» (проспект Миру, 49, м. Чернігів).

Акредитація для ЗМІ обов’язкова. Просимо до 12:00 2 листопада повідомити про свою участь за телефоном (0462) 67-53-72.

Увага. Згідно з карантинними обмеженнями «червоної зони» для участі у зустрічі необхідно мати «зелений» СОVID-cертифікат, чинний негативний результат тесту на коронавірусну хворобу чи інший документ, передбачений постановою КМУ №1236 від 09.12.2020 року.

Прохання також  дотримуватися соціальної дистанції, правил особистої гігієни та використовувати захисні маски у громадських місцях.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини