Культурно-спортивний захід trail-bicycle "Остер-Козелець 2021"
Trail-bicycle "Остер-Козелець 2021"- "Між Козацькими перлинами" - це культурно спортивний захід, за мету якого ставиться підвищення рівеня обізнаності про історичні "перлини" України, такі, як м. Остер та м. Козелець (які мають багато вікову яскраву історію) та перевірити спортивну підготовку учасників події!
Для цього буде організована низка бігових трас
21 км "Між Козацькими перлинами"
16 км "Навкруги Остра"
11 км "Між двома церквами"
та прокладений веломаршрут "Козелець - Остер" - 21км
Також будуть організовані екскурсіонні заходи для вчасників по містах особливої історичної цінності:
Юр'єва Божниця, Краэзнавчі музеї Остра та Козельця, різні церкви включаючи Собор Різдва Богородиці (яка має іконостас 300 річної давнини)
учась можлива у таких форматах як просто біг, біг+вело, просто вело... та просто екскурсії )
Благодійні внески, що потребуються для проведення події підуть на харчування для учасників, нагороди для лідерів трас
та у фонди історичних пам'яток цих місць або на заходи пов'язані зі спасінням річки Остер від забруднення...(
Враховуючі специфіку заходу мінімальний внесок для жителів Козелецького району становить 250 грн.
У вартість включено - медаль фінішера, пам'ятні сувеніри, харчування на трасі та після забігу, відвідування музе
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).