Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 15:52:30

Велопробіг у Сосницькій громаді

14.10.2021   10:00Агенцiя

В день Захисників та Захисниць України 14 жовтня у Сосницькій громаді відбудеться Велопробіг вшанування пам’яті загиблих героїв в АТО Сосницької громади.

До велопробігу доєднаються представники різних старостинських округів.

🎯 Початок велопробігу о 10.00 на центральній площі.

🏆 Після велопробігу о 13.00 в парку відбудеться частування запашним чаєм, неформальне спілкування та знайомство з інструментами участі та принципами формування бюджету громади.

📢 Під час чаювання буде працювати локація, на якій можна дізнатись більше про інструменти участі, які працюють в громаді, та про те, як формується бюджет громади та про те, як кожному жителю Сосницької громади можна впливати на рішення в громаді та подавати проєкти, які будуть реалізовані селищною радою.

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини