Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 15:42:31

Урочисті заходи з нагоди 20-річчя створення Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області

08.10.2021   10:00Агенцiя

8 жовтня в Чернігові будуть проходити урочисті заходи з нагоди 20-річчя створення Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.

О 10 годині в залі президії обласної ради відбудеться зустріч президента НОК України Сергія Бубки з головою обласної ради Оленою Дмитренко, головою ОДА В’ячеславом Чаусом та Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком.

З 11.30 заходи продовжаться на міському пляжі «Золотий берег».
О 12 годині відбудеться урочисте відкриття спортивного свята, під час якого буде проводитись олімпійська розминка, символічний забіг на дистанцію олімпійської милі.
О 12.30 розпочнеться висадження та відкриття Олімпійської алеї.
З 12.30 до 12.50 будуть проводитися спортивні активності серед вихованців ДЮСШ, презентація та турніри з різних видів спорту.
О 12.50 стартує церемонія нагородження учасників спортивних активностей, автограф-сесія, фотографування.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.