Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 15:41:02

Гостьова лекція датського журналіста, теолога та соціального працівника, Оле Мелдгарда

05.10.2021   13:10Агенцiя

5.10.2021 року о 13:10 в 335 ауд. у Національному університеті «Чернігівська політехніка» (вул. Шевченка, 95) відбудеться гостьова лекція Датського журналіста, теолога та соціального працівника, Оле Мелдгарда (Ole Meldgaard) для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників університету.

Тема зустрічі - Folk High Schools, які є центрами освіти та саморозвитку в Данії та інших країнах Європи. Слухачі зможуть розширити своє розуміння значущості освіти впродовж життя та поглибити знання щодо існуючих європейських практик у цій сфері, а також отримати відповіді на свої запитання з теми лекції.
Гостьові лекції активно впроваджуються в освітньому процесі НУ «Чернігівська політехніка» задля підвищення якості освіти, залучення до викладання практиків та експертів, у тому числі з числа закордонних партнерів.

За довідками просимо звертатись до Відділу міжнародних зв’язків НУ «Чернігівська політехніка» (0462)665-117, (093)7025439 Ганна Дивнич.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.