Літературні читання "Північна генерація"
10 листопада, у суботу, о 16.00, у КМЦ «Інтермеццо» відбудуться літературні читання "Північна генерація".
Під заходу заплановано літературні дискусії та каламбури, поетичні декламації та жарти, прозові читання та анекдоти, почуєте про забобони письменників та їх улюблені рецепти страв, напоїв.
Учасники: київські поети Андрій Деркач, Олександр Моцар, Дмитро Мамчур, Ярослав Гадзінський.
Очікуються також Юрій Бедрик, Артем Захарченко, Тарас Малкович та молоді чернігівські поети та прозаїки.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.