Відкриття виставки графіки кандидата історичних наук Олександра Бондаря "Історія на вістрі олівця"
23 вересня 2021 року у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6) відбудеться відкриття виставки графіки кандидата історичних наук Олександра Бондаря "Історія на вістрі олівця".
На виставці представлено понад 100 ескізів, замальовок, графічних реконструкцій об’єктів археології та архітектури, виконаних за власними спостереженнями автора та на основі археологічних досліджень. Представлені такі населені пункти, як Чернігів, Любеч, Батурин, Седнів та інші населені пункти Чернігівщини та України.
Початок о 15:00.
Деталі – за тел.: 0462-610803, або на сторінці музею у соцмережах https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.
#galagan_art_museum
Ми надихаємо!
Просимо дотримуватися обмежень, встановлених у зв’язку з карантином
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.